Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

UA - komunikaty

26
Lut
List Samorządu Studenckiego AW Wrocław do studentów pochodzenia ukraińskiego

Z niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomości o brutalnym ataku Rosji na Wasz ukochany ojczysty kraj. Samorząd Studencki sprzeciwia się wszelkim formom agresji, nienawiści i okrucieństw stosowanych przez Rosję na Ukrainę w ostatnich dniach, odbierających prawa wolności w niepodległym państwie. Jesteśmy z Wami w tych trudnych chwilach. Jesteśmy gotowi podejmować działania wspierające zarówno Was, jak również Wasze rodziny. Możecie liczyć na naszą pomoc.

25
Lut
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu wobec agresji Rosji na Ukrainę

Rektor, Senat i cała wspólnota Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu wyraża zdecydowany sprzeciw i potępienie wobec agresji Rosji na suwerenną Ukrainę. Wszyscy solidaryzujemy się z Narodem Ukrainy.

Jednocześnie deklarujemy wolę udzielenia wszelkiej możliwej pomocy członkom społeczności ukraińskiej związanej ze środowiskiem naszej Akademii.

Rektor

Prof. dr hab. Andrzej Rokita

24
Lut
Solidarni z Ukrainą. Stanowisko Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola

Rektorzy Uczelni Wrocławia i Opola wyrażają zdecydowane potępienie haniebnego aktu agresji przeciwko niepodległej Ukrainie. Deklarujemy naszą pełną solidarność z narodem ukraińskim, którego prawa do życia w pokoju zostały brutalnie pogwałcone. Słowa wsparcia...

24
Lut
Oświadczenie środowiska akademickiego w związku z agresją Rosji na Ukrainę

W związku z aresją zbrojną Rosji na Ukrainę i brutalnym złamaniem umów międzynarodowych oraz standardów obowiązujących w cywilizowanym świecie, polskie środowisko akademckie stanowczo potępia napaść na naszego sąsiada i używanie wobec niego przemocy.