Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Nieruchomości, inne - najem, sprzedaż

31
Sie
Wynajem krytej pływalni AWF Wrocław - wybór oferty

1.09.2022

Akademia Wychowania Fizycznego informuje, że w związku z otrzymanym pismem z dnia 31.08.2022 od Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego Delphinus Sport Promotion, w którym Uczelnia została poinformowana o odstąpieniu od podpisania umowy na wynajem krytej pływalni AWF w wybranych terminach i godzinach, zlokalizowanej w kompleksie Stadionu Olimpijskiego przy ulicy Paderewskiego 35 we Wrocławiu,

Zamawiający zaprosił do podpisania umowy drugi w kolejności podmiot z najkorzystniejszą ofertą -


30.08.2022

Akademia Wychowania Fizycznego informuje, że w związku z zaproszeniem do składania ofert na wynajem krytej pływalni AWF w wybranych terminach i godzinach, zlokalizowanej w kompleksie Stadionu Olimpijskiego przy ulicy Paderewskiego 35 we Wrocławiu z dnia 19.08.2022 w terminie wpłynęły trzy oferty...

19
Sie
Unieważnienie postępowania na wynajem krytej pływalni

Informuję, że unieważniam postępowanie prowadzone w trybie ogłoszenia z negocjacjami pt. 'Wynajem krytej pływalni AWF w wybranych terminach i godzinach, zlokalizowanej w kompleksie Stadionu Olimpijskiego przy ulicy Paderewskiego 35 we Wrocławiu' z dnia 13 czerwca 2022.

Kanclerz AWF Wrocław
Adam Roczek

13
Lip
Zaproszenie do składania ofert na zakup licencji na produkcję i dystrybucję zestawu piłek edukacyjnych wraz z dostępem do najnowszych materiałów dydaktycznych w języku angielskim i w języku polskim

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zaprasza do złożenia oferty na zakup licencji na produkcję i dystrybucję zestawu piłek edukacyjnych na ternie Unii Europejskiej.

Przedmiotem licencji są dwa najnowsze wzory zestawów piłek edukacyjnych dla języka polskiego i języka angielskiego wraz z dostępem do najnowszych gier, zestawów ćwiczeń oraz metodyk dydaktycznych do efektywnej nauki, zwłaszcza w edukacji przedszkolnej dzieci (wiek 3-6 lat) oraz edukacji wczesnoszkolnej dzieci (wiek 6-10 lat).

13
Cze
Wynajem krytej pływalni AWF w wybranych terminach i godzinach, zlokalizowanej w kompleksie Stadionu Olimpijskiego przy ulicy Paderewskiego 35 we Wrocławiu

Postępowanie unieważnione

Przedmiotem postępowania jest usługa wynajmu krytej pływalni profesjonalnemu podmiotowi działającemu na rynku usług związanych ze sportem, rekreacją i rehabilitacją ruchową w środowisku wodnym.

11
Mar
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości przy ul. Rzeźbiarskiej 4

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ogłasza przetarg ustny nieograniczony na: Sprzedaż nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkami, znajdującej się przy ul. Rzeźbiarskiej 4 we Wrocławiu.

04
Mar
Ogłoszenie postępowania w trybie ogłoszenia z negocjacjami

Ogłoszenie postępowania prowadzonego w trybie ogłoszenia z negocjacjami pt.: Udostępnienie pomieszczeń na świadczenie usług cateringowych na rzecz osób fizycznych w obiekcie stołówki Ośrodka Dydaktyczno-Sportowego AWF we Wrocławiu.

10
Lis
Postępowanie nr 2/2021 - najem powierzchni w budynku KRYTEJ PŁYWALNI na działalność gastronomiczną

Ogłoszenie dotyczy usługi  najmu pomieszczeń w budynku Krytej Pływalni o łącznej powierzchni 63 m2 na działalność gastronomiczną.  
Szczegóły warunków udziału oraz terminy składania ofert pod linkiem:
Postępowanie: Najem powierzchni na działalność gastronomiczną w budynku Krytej Pływalni Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Platforma Zakupowa

17
Lis
Przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej przy ul. Rzeźbiarskiej 4 we Wrocławiu, o powierzchni 1689 m ² zabudowanej budynkiem "Hangar"

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ogłasza  przetarg ustny nieograniczony na: Sprzedaż nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkiem znajdującej się przy ul. Rzeźbiarskiej 4 we Wrocławiu.