Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

AWF w mediach

15
Mar
W strzelaniu zakochałam się od pierwszego strzału

Renata Mauer-Różańska to jedna z najlepszych polskich strzelczyń i mistrzyni olimpijska. Od jej wielkich sukcesów w Sydney i w Atlancie mija właśnie 25 lat. Co robi po zakończeniu kariery sportowej? 

22
Lut
Cykl programów TVP 3 Wrocław "Szlachetne zdrowie" - leczenie zimnem, właściwa dieta

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych odcinków programu z cyklu  "Szlachetne zdrowie" emitowanego przez TVP3 Wrocław.

15
Gru
Prof. Joanna Szczepańska-Gieracha wyróżniona na Gali 30 Kreatywnych Wrocławia

Dr. hab. Joanna Szczepańska-Gieracha, prof. nadzw. wraz z zespołem została wyróżniona przez Journal of Rehabilitation Medicine za badania prowadzone w obszarze wykorzystania wirtualnej rzeczywistości (virtual reality, VR) wspierającej proces rehabilitacji poudarowej https://medicaljournals.se. Badania były realizowane w ramach grantu NCBiR, który zakończył się opracowaniem urządzenia medycznego i jego komercjalizacją, czyli sprzedażą gotowego produktu VR TierOne ® - wirtualna terapia i rehabilitacja (www.vrtierone.com).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

02
Mar
Wywiad z Rektorem AWF Wrocław

Zapraszamy Państwa do wysłuchania wywiadu, jakiego udzielił rektor AWF Wrocław, dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF dziennikarce Rozmowy Faktów TVP3.

07
Lis
Wywiad z dr hab. Joanną Szczepańską-Gieracha, prof. AWF w Radio Wrocław

Zapraszamy do wysłuchania bardzo ciekawego wywiadu, w którego udzieliła w Radiu Wrocław Pani dr hab. Joanna Szczepańska-Gieracha. W wywiadzie Pani dr hab. Joanna Szczepińska-Gieracha opowiada o kierowanej przez nią Fundacji Aktywizacji Seniorów Siwy Dym oraz o obecnie realizowanym grancie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) - "VRTierOne" - wirtualnej terapii wspierającej rehabilitację pacjentów po udarze mózgu.