Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu
Proszę czekać
Nie znaleziono wyników
Podaj minimum 3 znaki
Facebook Youtube Twitter Instagram LinkedIn Biuletyn Informacji Publicznej AWF Wrocław

Aktualności - KORONAWIRUS

23
Lut
Komunikat Prorektora ds. Nauczania w sprawie organizacji kształcenia od 28.02.2022 r.

Szanowni Państwo,
Studenci, Doktoranci i Nauczyciele Akademiccy,
w związku ze stabilizacją sytuacji epidemicznej związanej i ograniczeniem rozprzestrzeniania się tzw. piątej  fali zachorowań na COVID-19, na podstawie analiz przeprowadzonych przez Zespół Reagowania Kryzysowego, władze Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, podjęły decyzję o nieprzedłużaniu zasad organizacji kształcenia określonych w Zarządzeniu Rektora 10/2022 z 26. stycznia br.

24
Sty
Informacje Prorektora ds. Nauczania w sprawie zakończenia procesu kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022

Szanowni Państwo, Studenci, Doktoranci i Nauczyciele Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Zbliżamy się do zakończenia działalności dydaktycznej w semestrze zimowym bieżącego roku akademickiego. Jest to czwarty semestr realizowany w warunkach pandemii COVID-19. Dwa ostatnie zbliżające się tygodnie dydaktyczne przypadają na okres bardzo dynamicznego rozwoju piątej już fali pandemii, przybierającej w Polsce niespotykane dotąd nasilenie za sprawą nowej mutacji wirusa o nazwie Omikron.  Aktualnie za sprawą podjętych działań ochronnych związanych z wprowadzeniem reżimu sanitarnego, a także wysokiemu wskaźnikowi zaszczepienia osób... 

23
Sty
Informacje Prorektora ds. Nauczania w sprawie zakończenia procesu kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022

Szanowni Państwo,
Studenci, Doktoranci i Nauczyciele
Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Zbliżamy się do zakończenia działalności dydaktycznej w semestrze zimowym bieżącego roku akademickiego. Jest to czwarty semestr realizowany w warunkach pandemii COVID-19. Dwa ostatnie zbliżające się tygodnie dydaktyczne przypadają na okres bardzo dynamicznego rozwoju piątej już fali pandemii, przybierającej w Polsce niespotykane dotąd nasilenie za sprawą nowej mutacji wirusa o nazwie Omikron.

22
Wrz
W sprawie bezpiecznego powrotu do pracy i nauki w systemie bezpośrednim

Szanowni Państwo, Pracownicy i Studenci Akademii Wychowania Fizycznego,

w związku ze zbliżającym się rokiem akademickim 2021/22 odbyło się spotkanie Zespołu Reagowania Kryzysowego, na którym przeanalizowano aktualną sytuację epidemiczną związaną z potencjalnym zagrożeniem COVID-19 oraz zdecydowano o działaniach, które pozwolą na bezpieczny powrót do pracy i nauki w systemie bezpośrednim.

16
Wrz
Informacje dla studentów i nauczycieli akademickich w sprawie nowego roku akademickiego

Szanowni Państwo,
Studenci, Doktoranci i Nauczyciele Akademiccy
Już za dwa tygodnie rozpoczniemy zajęcia w nowym roku akademickim 2021/2022. Przystąpimy do nich z głęboką nadzieją, że uda nam się zrealizować nasze zamierzenia organizacyjne i realizacja kształcenia odbędzie się zgodnie z opracowanym rozkładem zajęć. Niestety cały czas występuje zagrożenie wynikające z utrzymującej się pandemii COVID-19 oraz narastającej jej tzw. czwartej fali.

31
Maj
Stanowisko KRASP w sprawie promocji programu szczepień przeciw COVID-19

Drogie Studentki i Doktorantki, Drodzy Studenci i Doktoranci, Wspólnoto Akademicka!
Wiedza winna odgrywać w społeczeństwie właściwą rolę a w środowisku akademickim w szczególności. Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich jest zaniepokojona ostatnimi wystąpieniami przeciwko szczepieniom i atakom na uczelnie za podjęcie właściwych działań w tym zakresie.

05
Maj
Zarządzenie Rektora nr 29/2021 z dnia 4 maja 2021 r.

w sprawie: zmiany treści zarządzenia w sprawie realizacji procesu dydaktycznego w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

14
Kwi
Zarządzenia Dziekanów Fizjoterapii i WFiS w sprawie przywrócenia do realizacji w bezpośrednim kontakcie zajęć dydaktycznych o charakterze praktycznym

Zarządzenia Dziekanów Wydziału Fizjoterapii i Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu w sprawie przywrócenia do realizacji w bezpośrednim kontakcie zajęć dydaktycznych z przedmiotów o charakterze praktycznym.

08
Kwi
Zarządzenia Dziekanów Fizjoterapii i WFiS dt. realizacji zajęć dydaktycznych w okresie 12-18.04.2021 r.

Zarządzenia Dziekanów Fizjoteerapii i WFiS w sprawie realizacji zajęć dydaktycznych w okresie 12-18.04.2021 r.